Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobBod
1. NESVRSTANI Pula6613:518
2. G&B TENIS KON.JURE6513:516
3. BIDI BADU Pula5513:215
4. T.K.SUNNY Rovinj5411:413
5. T.K. PAZIN6311:712
6. GENTE DI MARE Pula5310:511
7. BATANA Rovinj626:1210
8. BANJOLE 526:99
9. VAJKA Rovinj602:166
10. BUJE 505:105
11. OTPISANI Rovinj500:155




Zadnji rezultati


1. Liga
13.12.2019. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
VAJKA Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
12.12.2019. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj2
BATANA Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
11.12.2019. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
BANJOLE 0
Izvještaj


1. Liga
10.12.2019. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
9.12.2019. - Eden dvorana
T.K. PAZIN2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
6.12.2019. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
5.12.2019. - Eden dvorana
BANJOLE 3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
4.12.2019. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE2
T.K. PAZIN1
Izvještaj


1. Liga
3.12.2019. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
2.12.2019. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
29.11.2019. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula2
GENTE DI MARE Pula1
Izvještaj


1. Liga
28.11.2019. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
27.11.2019. - Eden dvorana
T.K. PAZIN3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
26.11.2019. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
25.11.2019. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
BANJOLE 1
Izvještaj


1. Liga
22.11.2019. - Eden dvorana
BANJOLE 2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
21.11.2019. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula2
T.K.SUNNY Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
20.11.2019. - Eden dvorana
BATANA Rovinj2
VAJKA Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
19.11.2019. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula2
T.K. PAZIN1
Izvještaj


1. Liga
18.11.2019. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula3
G&B TENIS KON.JURE0
Izvještaj

Neodigrani susreti


Raspored zimske lige 2019/2020

 

1.KOLO -  (04.-08.11.2019.)

04.11.2019.     PON.  (18h)  GENTE DI MARE – NESVRSTANI  1:2

05.11.2019.     UTO.   (18h)  OTPISANI – TK PAZIN  0:3     

06.11.2019.     SRI.    (18h)  BATANA – BUJE  2:1

07.11.2019.     ČET.   (18h)  TK SUNNY – VAJKA  3:0

08.11.2019.     PET.   (18h)  G&B TENIS KONOBA JURE – BANJOLE  3:0

Slobodna je ekipa: BIDI BADU

____________________________________________________

2.KOLO - (11.-15.11.2019.)

11.11.2019.     PON.   (18h)   BIDI BADU - OTPISANI  3:0

12.11.2019.     UTO.   (18h)   NESVRSTANI – BATANA  2:1

13.11.2019.     SRI.    (18h)   VAJKA – GENTE DI MARE  0:3

14.11.2019.     ČET.   (19h)   TK PAZIN – TK SUNNY  1:2

15.11.2019.     PET.    (19h)   BUJE – G&B TENIS KONOBA JURE  1:2

Slobodna je ekipa: BANJOLE

____________________________________________________

3.KOLO - (18.-22.11.2019.)

18.11.2019.     PON.   (18h)   G&B TENIS KONOBA JURE – NESVRSTANI  0:3

19.11.2019.     UTO.   (18h)   GENTE DI MARE – TK PAZIN  2:1

20.11.2019.     SRI.    (18h)   BATANA – VAJKA  2:1

21.11.2019.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – BIDI BADU  1:2

22.11.2019.     PET.    (18h)   BANJOLE – BUJE  2:1

Slobodna je ekipa: OTPISANI

____________________________________________________

4.KOLO - (25.-29.11.2019.)

25.11.2019.     PON.   (18h)   NESVRSTANI – BANJOLE  2:1

26.11.2019.     UTO.   (18h)   VAJKA – G&B TENIS KONOBA JURE  0:3

27.11.2019.     SRI.    (18h)   TK PAZIN – BATANA  3:0

28.11.2019.     ČET.   (18h)   OTPISANI – TK SUNNY  0:3

29.11.2019.     PET.    (18h)   BIDI BADU – GENTE DI MARE  2:1

Slobodna je ekipa: BUJE

____________________________________________________

5.KOLO - (02.-06.12.2019.)

02.12.2019.     PON.   (18h)   GENTE DI MARE – OTPISANI  3:0

03.12.2019.     UTO.   (18h)   BATANA – BIDI BADU  0:3

04.12.2019.     SRI.    (18h)   G&B TENIS KONOBA JURE – TK PAZIN  2:1

05.12.2019.     ČET.   (18h)   BANJOLE – VAJKA  3:0

06.12.2019.     PET.    (18h)   BUJE – NESVRSTANI  1:2

Slobodna je ekipa: TK SUNNY

_________________________________________________

6.KOLO - (09.-13.12.2019.)

09.12.2019.     PON.   (18h)   BUJE – TK PAZIN  1:2

10.12.2019.     UTO.   (18h)   G&B TENIS KON. JURE – OTPISANI  3:0

11.12.2019.     SRI.    (18h)   BANJOLE – BIDI BADU  0:3

12.12.2019.     ČET.   (18h)   BATANA – TK SUNNY  1:2

13.12.2019.     PET.    (18h)   NESVRSTANI – VAJKA  2:1

Slobodna je ekipa: GENTE DI MARE

__________________________________________________

7.KOLO - (16.-20.12.2019.)

16.12.2019.     PON.   (18h)   VAJKA – BUJE

17.12.2019.     UTO.   (18h)   TK PAZIN – BANJOLE

18.12.2019.     SRI.    (18h)   BIDI BADU – G&B TENIS KONOBA JURE

19.12.2019.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – GENTE DI MARE

20.12.2019.     PET.    (18h)   OTPISANI – BATANA

Slobodna je ekipa: NESVRSTANI

_________________________________________________

ZIMSKA PAUZA 21.12.2019. - 19.01.2020.

_________________________________________________

8.KOLO - (20.-24.01.2020.)

20.01.2020.     PON.   (18h)   TK PAZIN - NESVRSTANI

21.01.2020.     UTO.   (18h)   BIDI BADU – BUJE

22.01.2020.     SRI.    (18h)   OTPISANI – BANJOLE

23.01.2020.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – G&B TENIS KONOBA JURE

24.01.2020.     PET.    (18h)   GENTE DI MARE – BATANA

Slobodna je ekipa: VAJKA

_________________________________________________

9.KOLO - (27.-31.01.2020.)

27.01.2020.     PON.   (18h)   G&B TENIS KONOBA JURE – GENTE DI MARE

28.01.2020.     UTO.   (18h)   NESVRSTANI - BIDI BADU

29.01.2020.     SRI.    (18h)    BUJE – OTPISANI

30.01.2020.     ČET.   (18h)   BANJOLE – TK SUNNY           

31.01.2020.     PET.    (18h)   VAJKA – TK PAZIN

Slobodna je ekipa: BATANA

_________________________________________

10.KOLO - (03.-07.02.2020.)

03.02.2020.     PON.   (18h)   BIDI BADU – VAJKA

04.02.2020.     UTO.   (18h)   OTPISANI – NESVRSTANI

05.02.2020.     SRI.    (18h)   GENTE DI MARE – BANJOLE

06.02.2020.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – TK BUJE

07.02.2020.     PET.    (18h)   BATANA – G&B TENIS KONOBA JURE

Slobodna je ekipa: TK PAZIN

__________________________________________

11.KOLO - (10.-14.02.2020.)

10.02.2020.     PON.   (18h)   BANJOLE – BATANA

11.02.2020.     UTO.   (18h)   BUJE – GENTE DI MARE

12.02.2020.     SRI.    (18h)   VAJKA – OTPISANI

13.02.2020.     ČET.   (18h)   NESVRSTANI – TK SUNNY

14.02.2020.     PET.    (18h)   TK PAZIN – BIDI BADU

Slobodna je ekipa: G&B TENIS KONOBA JURE

__________________________________________

RAZIGRAVANJE

17.02.2020.     PON.  (18h)  Susret za 9.mjesto      9.vs 10.

18.02.2020.     UTO. (18h)  Susret za 7.mjesto      7.vs 8.

19.02.2020.     SRI.    (18h)  Susret za 5.mjesto      5.vs 6.

20.02.2020.     ČET. (18h)  Susret za 3.mjesto      3.vs 4.

22.02.2020.     SUBOTA(16h) Susret za 1.mjesto   1.vs 2.

* Momčad koja je ligu završila na posljednjem 11.mjestu
  ne igra dodatno razigravanje.

 

Objavljeno: 22.10.2019. (Vlatko Dropuljić)



Arhiva vijesti
Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
21.02.2020
Kraj sezone 2019/2020