Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobBod
1. NESVRSTANI Pula101023:730
2. BIDI BADU Pula10924:628
3. G&B TENIS KON.JURE10822:826
4. GENTE DI MARE Pula10721:924
5. T.K.SUNNY Rovinj10617:1322
6. BANJOLE 10515:1520
7. T.K. PAZIN10416:1418
8. BATANA Rovinj1038:2216
9. BUJE 10212:1814
10. OTPISANI Rovinj1013:2712
11. VAJKA Rovinj1004:2610




Zadnji rezultati


1. Liga
14.2.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
T.K. PAZIN0
Izvještaj


1. Liga
13.2.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula3
T.K.SUNNY Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
12.2.2020. - Eden dvorana
OTPISANI Rovinj2
VAJKA Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
11.2.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula3
BUJE 0
Izvještaj


1. Liga
10.2.2020. - Eden dvorana
BANJOLE 3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
7.2.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
6.2.2020. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
5.2.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula2
BANJOLE 1
Izvještaj


1. Liga
4.2.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
3.2.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
31.1.2020. - Eden dvorana
T.K. PAZIN3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
30.1.2020. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj3
BANJOLE 0
Izvještaj


1. Liga
29.1.2020. - Eden dvorana
BUJE 3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
28.1.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
BIDI BADU Pula1
Izvještaj


1. Liga
27.1.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE2
GENTE DI MARE Pula1
Izvještaj


1. Liga
24.1.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
23.1.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
T.K.SUNNY Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
22.1.2020. - Eden dvorana
BANJOLE 3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
21.1.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
20.1.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
T.K. PAZIN1
Izvještaj

Neodigrani susreti


Raspored zimske lige 2019/2020

 

1.KOLO -  (04.-08.11.2019.)

04.11.2019.     PON.  (18h)  GENTE DI MARE – NESVRSTANI  1:2

05.11.2019.     UTO.   (18h)  OTPISANI – TK PAZIN  0:3     

06.11.2019.     SRI.    (18h)  BATANA – BUJE  2:1

07.11.2019.     ČET.   (18h)  TK SUNNY – VAJKA  3:0

08.11.2019.     PET.   (18h)  G&B TENIS KONOBA JURE – BANJOLE  3:0

Slobodna je ekipa: BIDI BADU

____________________________________________________

2.KOLO - (11.-15.11.2019.)

11.11.2019.     PON.   (18h)   BIDI BADU - OTPISANI  3:0

12.11.2019.     UTO.   (18h)   NESVRSTANI – BATANA  2:1

13.11.2019.     SRI.    (18h)   VAJKA – GENTE DI MARE  0:3

14.11.2019.     ČET.   (19h)   TK PAZIN – TK SUNNY  1:2

15.11.2019.     PET.    (19h)   BUJE – G&B TENIS KONOBA JURE  1:2

Slobodna je ekipa: BANJOLE

____________________________________________________

3.KOLO - (18.-22.11.2019.)

18.11.2019.     PON.   (18h)   G&B TENIS KONOBA JURE – NESVRSTANI  0:3

19.11.2019.     UTO.   (18h)   GENTE DI MARE – TK PAZIN  2:1

20.11.2019.     SRI.    (18h)   BATANA – VAJKA  2:1

21.11.2019.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – BIDI BADU  1:2

22.11.2019.     PET.    (18h)   BANJOLE – BUJE  2:1

Slobodna je ekipa: OTPISANI

____________________________________________________

4.KOLO - (25.-29.11.2019.)

25.11.2019.     PON.   (18h)   NESVRSTANI – BANJOLE  2:1

26.11.2019.     UTO.   (18h)   VAJKA – G&B TENIS KONOBA JURE  0:3

27.11.2019.     SRI.    (18h)   TK PAZIN – BATANA  3:0

28.11.2019.     ČET.   (18h)   OTPISANI – TK SUNNY  0:3

29.11.2019.     PET.    (18h)   BIDI BADU – GENTE DI MARE  2:1

Slobodna je ekipa: BUJE

____________________________________________________

5.KOLO - (02.-06.12.2019.)

02.12.2019.     PON.   (18h)   GENTE DI MARE – OTPISANI  3:0

03.12.2019.     UTO.   (18h)   BATANA – BIDI BADU  0:3

04.12.2019.     SRI.    (18h)   G&B TENIS KONOBA JURE – TK PAZIN  2:1

05.12.2019.     ČET.   (18h)   BANJOLE – VAJKA  3:0

06.12.2019.     PET.    (18h)   BUJE – NESVRSTANI  1:2

Slobodna je ekipa: TK SUNNY

_________________________________________________

6.KOLO - (09.-13.12.2019.)

09.12.2019.     PON.   (18h)   BUJE – TK PAZIN  1:2

10.12.2019.     UTO.   (18h)   G&B TENIS KON. JURE – OTPISANI  3:0

11.12.2019.     SRI.    (18h)   BANJOLE – BIDI BADU  0:3

12.12.2019.     ČET.   (18h)   BATANA – TK SUNNY  1:2

13.12.2019.     PET.    (18h)   NESVRSTANI – VAJKA  2:1

Slobodna je ekipa: GENTE DI MARE

__________________________________________________

7.KOLO - (16.-20.12.2019.)

16.12.2019.     PON.   (18h)   VAJKA – BUJE  1:2

17.12.2019.     UTO.   (18h)   TK PAZIN – BANJOLE  1:2

18.12.2019.     SRI.    (18h)   BIDI BADU – G&B TENIS KONOBA JURE  2:1

19.12.2019.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – GENTE DI MARE  1:2

20.12.2019.     PET.    (18h)   OTPISANI – BATANA  1:2

Slobodna je ekipa: NESVRSTANI

_________________________________________________

ZIMSKA PAUZA 21.12.2019. - 19.01.2020.

_________________________________________________

8.KOLO - (20.-24.01.2020.)

20.01.2020.     PON.   (18h)   TK PAZIN - NESVRSTANI  1:2

21.01.2020.     UTO.   (18h)   BIDI BADU – BUJE  2:1

22.01.2020.     SRI.    (18h)   OTPISANI – BANJOLE  0:3

23.01.2020.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – G&B TENIS KONOBA JURE  0:3

24.01.2020.     PET.    (18h)   GENTE DI MARE – BATANA  3:0

Slobodna je ekipa: VAJKA

_________________________________________________

9.KOLO - (27.-31.01.2020.)

27.01.2020.     PON.   (18h)   G&B TENIS KON. JURE – GENTE DI MARE  2:1

28.01.2020.     UTO.   (18h)   NESVRSTANI - BIDI BADU  2:1

29.01.2020.     SRI.    (18h)    BUJE – OTPISANI  3:0

30.01.2020.     ČET.   (18h)    BANJOLE – TK SUNNY  0:3          

31.01.2020.     PET.    (18h)   VAJKA – TK PAZIN  0:3

Slobodna je ekipa: BATANA

_________________________________________

10.KOLO - (03.-07.02.2020.)

03.02.2020.     PON.   (18h)   BIDI BADU – VAJKA  3:0

04.02.2020.     UTO.   (18h)   OTPISANI – NESVRSTANI  0:3

05.02.2020.     SRI.    (18h)   GENTE DI MARE – BANJOLE  2:1

06.02.2020.     ČET.   (18h)   TK SUNNY – TK BUJE  2:1

07.02.2020.     PET.    (18h)   BATANA – G&B TENIS KONOBA JURE  0:3

Slobodna je ekipa: TK PAZIN

__________________________________________

11.KOLO - (10.-14.02.2020.)

10.02.2020.     PON.   (18h)   BANJOLE – BATANA  3:0

11.02.2020.     UTO.   (18h)   BUJE – GENTE DI MARE  0:3

12.02.2020.     SRI.    (18h)   VAJKA – OTPISANI  1:2

13.02.2020.     ČET.   (18h)   NESVRSTANI – TK SUNNY  3:0

14.02.2020.     PET.    (18h)   TK PAZIN – BIDI BADU  0:3

Slobodna je ekipa: G&B TENIS KONOBA JURE

__________________________________________

RAZIGRAVANJE (18. - 22.02.2020.)

UTO.18.02. (18h)  Za 9.mjesto  (9.)BUJE                 - (10.)OTPISANI

SRI. 19.02. (18h)  Za 7.mjesto  (7.)TK PAZIN            - (8.)BATANA

ČET. 20.02. (18h)  Za 5.mjesto  (5.)TK SUNNY          - (6)BANJOLE

PET. 21.02  (18h)  Za 3.mjesto  (3.) G&B KON.JURE - (4.)GENTE DI MARE

SUB.22.02. (16h)  Za 1.mjesto  (1.)NESVRSTANI      - (2.) BIDI BADU

 
* Momčad koja je ligu završila na posljednjem 11.mjestu
  ne igra dodatno razigravanje.

 

Objavljeno: 22.10.2019. (Vlatko Dropuljić)



Arhiva vijesti
Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
22.02.2020
Kraj sezone 2019/2020